Velkoobchod min. hodnota objednávky 2500 Kč a platné Ičo. Aktuálně probíhá přecenění e-shopu ceny produktů Vám potvrdíme, či upřesníme.

Výšivka

  • Výšivka je technologie pro aplikaci log pomocí nití a speciálních strojů. Tento způsob je využíván zejména k vyobrazení loga na textilie, kde není možné využít sítotisk, tedy na nerovné plochy, např. fleece, kšiltovky, pletené čepice, batohy, bundy a další. Cena výšivky je stanovena na základě počtu stehů a velikosti loga. Počet barev v tomto případě nehraje roli. Je nutné tedy ke kalkulaci výšivky dodat logo v dobré kvalitě.

    Důležité je dbát na velikost loga. V případě aplikace malého loga je nutné vzít v potaz, že dobře čitelná písma by neměla být menší, než 4 mm. Barevná škála nití není v tuto chvíli dostupná pro všechny odstíny vzorníku Pantone. V některých případech 
    je tedy nutné přizpůsobit barvy v logu dostupnosti nitím. Naše dílna používá nitě Marathon®. Nitě v metalických barvách navyšují cenu výšivky, popř. nášivky. Stroje, které využíváme k aplikacím log umožňují vyšívat až 15 barev najednou.

  •  

    Pošlete nám poptávku na gekko@gekko.cz nebo nám zavolejte na 466 645 505 

    vysivka_153_x_300

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení