Novinky

Akce MALFINI SPORT

Akční nabídka sportovního oblečení zn. MALFINI 

 

Akce platí do 31.5.2023 

Více informací vč. cen, případně možnosti potisku nebo výšivky vám rádi zašleme na míru.

Kontaktujte nás na e-mailu: kristyna@gekko.cz

 

 

 Obrázek článku

PROPISKY AKCE - ZDARMA UV potisk nebo laser

Akce platí na položky z letáků při objednání od 15. 6. do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Pro více informací nebo objednání - obchod@gekko.cz 

Propisky - akce UV tiskPropisky - akce laser

Týmové oblečení do každé firmy

Je ve vašem podnikání důležité sehrání vašich zaměstnanců? Podnikáte v oboru pohostinství, obchodu či finančnictví či v něčem naprosto odlišném? Máte kolem sebe několik pracovníků, kteří by se potřebovali prodat svým zákazníkům a jsou rovněž denně na očích veřejnosti? V tom případě je slaďte a oblečte jim stejnorodý dress code, jinými slovy týmové oblečení, se kterým budou reprezentovat hrdě svou firmu a tím pádem i svého zaměstnavatele. Pokud tedy momentálně stojíte před otázkou, jakým způsobem prodat své zboží a služby, aby byla jejich úroveň oceněna konečnými zákazníky, stojíte před řešením, kterým firemní oblečení rozhodně je.


Uhlazený či volný styl, který dává vašemu podnikání osobitost

Pokud podnikáte v oblasti pohostinství a provozujete třeba ( zástěry a rondony), je téměř nutností, aby každý váš zaměstnanec měl týmové oblečení, které bude zdobit potisk textilu, který rozhodně bude vždy zcela podle vašich přání. Pokud se spokojíte pouze s názvem firmy či budete chtít dotad ještě trefné logo, do toho. Vaší fantazii se totiž meze rozhodně nekladou. Pokud se vaše firma nese v duchu prestiže, je uhlazený styl oděvu nutností, pokud jedete na vlně freelanceru, budou vašim zaměstnancům rozhodně slušet třeba volná keprová košile a capri kalhoty.


Co je ve světě samozřejmostí, v ČR vázne!

Za hranicemi naší země se setkáte pouze výjimečně s personálem, který by nebyl slazen a neznal tak reklamní textil, který stejně tak, jako reklama samotná, prodává. V naší republice je ovšem stále mnoho provozoven, kde se investovat do sjednoceného oblečení personálu, které by zároveň bylo opatřeno logem společnosti zatím nezačalo. Přičemž je nadmíru jasné, že pokud přijdete do podniku, ve kterém se chcete cítit dobře, a bude vás obsluhovat někdo, kdo ráno neměl zrovna svůj den a odpovídá tomu i jeho oblečení, bude to znát nejen na spropitném, které dané obsluze uštědříte, ale i na vašem budoucím rozhodnutí, zda daný podnik ještě někdy navštívíte.

Potisk textilu
 

Potisk textilu je výborným reklamním tahem

Podnikáte či máte pouze aktuálně na stole propracovaný podnikatelský plán a toužíte po rozjezdu vašeho snu? Pak jistě moc dobře víte, že jedním z marketingových tahů, které zvyšují prodeje i atraktivitu vašeho podnikání, je právě reklama a vše s ní spojené. Pokud tedy momentálně řešíte, jak svou reklamu ještě více podpořit, vsaďte na reklamní potisk textilu či propagačních materiálů a kochejte se přibývajícími tržby ve vaší firemní kase, neboť můžeme s jistotou říci, že rozhodně rapidně stoupnou. Reklamu můžete buď používat na svých propagačních materiálech, které budou sloužit jako pozornost vašim věrným zákazníkům či novým klientům a zaměstnancům, tak i jako způsob reprezentace vašich zaměstnanců, kterým budou firemní trička sloužit jako takzvaný dress code.

Potisk textilu na oblečení vašeho personálu
Velmi často se jistě setkáváte s obsluhou v různých službách, která má různorodé oblečení a vy pak pouze tipujete, zda se jedná o zaměstnance či o pouhého zákazníka. Aby k těmto omylům nedocházelo třeba i ve vaší firmě, je dobré své zaměstnance rozlišit pomocí reklamního oblečení, kterému potisk textilu velmi sluší. Kromě jiného, firemní oblečení je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu, který je každodennímu nošení velmi dobře přizpůsoben. Pokud tedy máte ve vašem podnikání personál, který by si zasloužil obléci se do firemního oblečení, rozhodně neváhejte.

Výrazná loga i druhy provedení
Rozhodli jste se pro potisk textilu, ale nevíte jakou barvu či tvar by vaše logo mělo mít? Nevadí! Se vším vám poradí naši odborníci na sítotisk, tedy na technologii, která má výsledný vzhled na svědomí. K použití potisku jsou k dispozici jak výrazné fosforové barvy, anebo také možnosti napěného či koženého vzhledu výsledného loga. Není tedy absolutně žádný důvod k obavám, které by měli vést k tomu, zda bude výsledný efekt stát za to či nikoliv.

Pošlete nám poptávku na gekko@gekko.cz nebo nám zavolejte na 466 645 505 

Výšivka
  • Výšivka je technologie pro aplikaci log pomocí nití a speciálních strojů. Tento způsob je využíván zejména k vyobrazení loga na textilie, kde není možné využít sítotisk, tedy na nerovné plochy, např. fleece, kšiltovky, pletené čepice, batohy, bundy a další. Cena výšivky je stanovena na základě počtu stehů a velikosti loga. Počet barev v tomto případě nehraje roli. Je nutné tedy ke kalkulaci výšivky dodat logo v dobré kvalitě.

    Důležité je dbát na velikost loga. V případě aplikace malého loga je nutné vzít v potaz, že dobře čitelná písma by neměla být menší, než 4 mm. Barevná škála nití není v tuto chvíli dostupná pro všechny odstíny vzorníku Pantone. V některých případech 
    je tedy nutné přizpůsobit barvy v logu dostupnosti nitím. Naše dílna používá nitě Marathon®. Nitě v metalických barvách navyšují cenu výšivky, popř. nášivky. Stroje, které využíváme k aplikacím log umožňují vyšívat až 15 barev najednou.

  •  

    Pošlete nám poptávku na gekko@gekko.cz nebo nám zavolejte na 466 645 505 

    vysivka_153_x_300
Sítotisk
 

Sítotisk je způsob potisku log výhradně na rovné plochy, jako jsou například trička nebo mikiny. Při aplikaci log se používá sítotisková šablona, přes kterou se protlačí barva přímo 

na potiskovaný artikl. Tato technologie je vhodná k potisku bavlněných i polyesterových textilií, dárkových tašek, papíru, plastických hmot aj. Barevnost potisků se řídí vzorníkem Pantone.

Váš vybraný reklamní textil dokážeme potisknout i speciálními barvami k ozvláštnění a zdůraznění loga. Barvy způsobí například napěněný (puff) nebo kožený vzhled. V široké škále barev nabízíme i fosforové barvy, které ještě více Vaše logo zvýrazní. Po konzultaci s našimi obchodními zástupci a tiskaři je možné rozhodnout se mezi barvami plastizol nebo vodovými barvami. Pro sítotisk je nutné dodat logo v křivkách.

Sítotisk je ideální využít pro potisk textilu, například k potisku log výhradně na rovné plochy, jako jsou například trička nebo mikiny.
Tato technologie je vhodná na potisk textilu jako jsou bavlněné i polyesterové textilie, dárkové tašky, papír, plastické hmoty aj.

 

 Tiskárna_2 

 

sitotisk_152_x_300 

 

ORIENTAČNÍ CENÍK:

 

  1 barva 2 barvy 3 barvy
10 - 19 ks 70 Kč 80 Kč 90 Kč
20 - 29 ks 50 Kč 60 Kč 70 Kč
30 - 50 ks 30 Kč 40 Kč 50 kč

 

Ceny jsou orientační a uvedeny bez DPH. 

Pošlete nám poptávku na gekko@gekko.cz nebo nám zavolejte na 466 645 505 

6 položek celkem
Zpět do obchodu