Sítotisk

 

Sítotisk je způsob potisku log výhradně na rovné plochy, jako jsou například trička nebo mikiny. Při aplikaci log se používá sítotisková šablona, přes kterou se protlačí barva přímo 

na potiskovaný artikl. Tato technologie je vhodná k potisku bavlněných i polyesterových textilií, dárkových tašek, papíru, plastických hmot aj. Barevnost potisků se řídí vzorníkem Pantone.

Váš vybraný reklamní textil dokážeme potisknout i speciálními barvami k ozvláštnění a zdůraznění loga. Barvy způsobí například napěněný (puff) nebo kožený vzhled. V široké škále barev nabízíme i fosforové barvy, které ještě více Vaše logo zvýrazní. Po konzultaci s našimi obchodními zástupci a tiskaři je možné rozhodnout se mezi barvami plastizol nebo vodovými barvami. Pro sítotisk je nutné dodat logo v křivkách.

Sítotisk je ideální využít pro potisk textilu, například k potisku log výhradně na rovné plochy, jako jsou například trička nebo mikiny.
Tato technologie je vhodná na potisk textilu jako jsou bavlněné i polyesterové textilie, dárkové tašky, papír, plastické hmoty aj.

 

 Tiskárna_2 

 

sitotisk_152_x_300 

 

ORIENTAČNÍ CENÍK:

 

  1 barva 2 barvy 3 barvy
10 - 19 ks 70 Kč 80 Kč 90 Kč
20 - 29 ks 50 Kč 60 Kč 70 Kč
30 - 50 ks 30 Kč 40 Kč 50 kč

 

Ceny jsou orientační a uvedeny bez DPH. 

Pošlete nám poptávku na gekko@gekko.cz nebo nám zavolejte na 466 645 505 

Zpět do obchodu