Potisk textilu

 

Potisk textilu je výborným reklamním tahem

Podnikáte či máte pouze aktuálně na stole propracovaný podnikatelský plán a toužíte po rozjezdu vašeho snu? Pak jistě moc dobře víte, že jedním z marketingových tahů, které zvyšují prodeje i atraktivitu vašeho podnikání, je právě reklama a vše s ní spojené. Pokud tedy momentálně řešíte, jak svou reklamu ještě více podpořit, vsaďte na reklamní potisk textilu či propagačních materiálů a kochejte se přibývajícími tržby ve vaší firemní kase, neboť můžeme s jistotou říci, že rozhodně rapidně stoupnou. Reklamu můžete buď používat na svých propagačních materiálech, které budou sloužit jako pozornost vašim věrným zákazníkům či novým klientům a zaměstnancům, tak i jako způsob reprezentace vašich zaměstnanců, kterým budou firemní trička sloužit jako takzvaný dress code.

Potisk textilu na oblečení vašeho personálu
Velmi často se jistě setkáváte s obsluhou v různých službách, která má různorodé oblečení a vy pak pouze tipujete, zda se jedná o zaměstnance či o pouhého zákazníka. Aby k těmto omylům nedocházelo třeba i ve vaší firmě, je dobré své zaměstnance rozlišit pomocí reklamního oblečení, kterému potisk textilu velmi sluší. Kromě jiného, firemní oblečení je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu, který je každodennímu nošení velmi dobře přizpůsoben. Pokud tedy máte ve vašem podnikání personál, který by si zasloužil obléci se do firemního oblečení, rozhodně neváhejte.

Výrazná loga i druhy provedení
Rozhodli jste se pro potisk textilu, ale nevíte jakou barvu či tvar by vaše logo mělo mít? Nevadí! Se vším vám poradí naši odborníci na sítotisk, tedy na technologii, která má výsledný vzhled na svědomí. K použití potisku jsou k dispozici jak výrazné fosforové barvy, anebo také možnosti napěného či koženého vzhledu výsledného loga. Není tedy absolutně žádný důvod k obavám, které by měli vést k tomu, zda bude výsledný efekt stát za to či nikoliv.

Pošlete nám poptávku na gekko@gekko.cz nebo nám zavolejte na 466 645 505 

Zpět do obchodu